Przeskocz do treści

Informacje o iPadzie, które warto poznać

Chcesz zrobić dużo z iPadem, przecież nie wiesz, od czego zacząć. Istnieje oczywiście wiele dziedzin, o których nie wiesz, dlatego musisz kontynuować czytanie niniejszego tekstu, aby wskazać w odpowiednim kierunku. Jak odnajdziesz się na właściwej metodzie, nie musisz Cię zatrzymywać.

Najnowocześniejszy sposób operacyjny, iOS, umożliwia mienie z katalogów na iPadzie. Aby stworzyć folder, musisz pomieścić i przytrzymać palec w aplikacji, aż rozpocznie się poruszać. Gdy tylko się kręci, przeciągnij palcem i aplikacją do różnej ikony i rozwiąż. W wniosku będzie folder zawierający oba aplikacje razem. Możesz zmienić nazwę folderu niezależnie od potrzeb.

Systemy

Niektóre nowsze iPady mają przycisk wyciszenia zamiast orientacji blokady. Jeśli chcesz funkcję orientacji blokady, należy wejść do miejsc i dotknąć sekcji ogólnej. Będziesz mógł wybrać jaką pracę chcesz powiązać spośród ostatnim przyciskiem. Zapisz zmiany po dokonaniu.

Pomyśl dokładnie, zanim zdecydujesz się na jailbreak swojego iPada. Zaletą więzienia w iPadzie stanowi to, że odda znacznie dodatkowych funkcji. Jednak więzienie na iPadzie może spowodować, iż będzie on znacznie łatwy na hakerów. Ponadto, więzienie powoduje przerwanie gwarancji firmy Apple również prawdopodobnie być niemały pomysł na trwałość baterii w iPadzie.

Czy wiesz, że podczas ładowania iPada na prostej powierzchni, może potrwać trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz go i poczekaj. Symbol ładowania pojawi się w spokoju, a Twój iPad ładuje cały okres.

Możesz przewinąć się na początek długiej perspektywy w przeglądarce bez wielokrotnego przeciągania palcem po ekranie. Jest dużo bardziej funkcjonalną metodą. Wystarczy dotknąć palcem na pasku tytułu. Powiększasz z powrotem na start strony.

Nowego Ipada kupisz w korzystnej cenie w tym sklepie internetowym

Oto szybka pomoc do znalezienia tekstu na kartce z Twoim iPadem. Jak stanowisz w Safari, wpisz słowo wyszukiwarki do pola Google. Wykona to regułę wskazówek. W dolnej racji tych propozycji natrafisz "na tej części" i stuknij w niego, aby wyświetlić słowo na wyświetlanej stronie.

Czy chcesz zapobiec automatycznemu synchronizowaniu z iPadem, gdy podłączasz je do komputera? Obecne stanowi oczywiste do zrealizowania. Upewnij się, iż jesteś w iTunes, a wtedy przytrzymaj przyciski Shift-Control lub Command-Option, gdy podłączasz iPad. Jeśli zapomnisz zrobić krok, po prostu przesuń, odblokuj podczas synchronizacji i zapomnisz.

Upewnij się, że dobrze zwiększasz naszą teorię na punkt korzystania z iPada podczas pracy. Zawsze będzie dużo aktualizacji oprogramowania a nowych aplikacji. Miejmy nadzieje, że zrozumiesz od czego zacząć, i już zobaczysz siebie za pomocą iPada.

Więcej informacji o Ipadzie znajdziesz na stronie ps3info.pl