Przeskocz do treści

Jak zyskać więcej z iPada

Tablety stają się coraz popularniejsze, a iPad jest na szczycie listy. Dużo kobiet nawet nie wie, jak czerpać z tego korzyści. Nawet ci, którzy planują wydarzenie z artykułami marki Apple, często nie zdają sobie sprawy z wielu sztuczek, jakie potrafiły doprowadzić, że ich sprawdzenia stanowiły wielkie wrażenie. W niniejszym produkcie opiszemy kilka rzeczy, które można dokonać, aby prawidłowo wykorzystać iPad.

Przed zakupem iPada warto przeznaczyć nieco czasu, aby sporządzić listę wymaganych funkcji i zdecydować, jakiego rozmiaru chcesz zapisać. Istnieją nowe typy iPadów dostępnych oraz nie ma zamiaru wydawać pieniędzy na lokaty, których absolutnie nie zamierzasz używać.PC

Możesz przewinąć się na wstęp długiej ściany w przeglądarce bez wielokrotnego przeciągania palcem po ekranie. Jest daleko dużo efektywna metoda. Wystarczy dotknąć palcem na pasku tytułu. Powiększ z powrotem na początek strony.

Samą z wspaniałych rzeczy na temat iPada jest okazja szybkiego sprawdzania poczty. Jeśli otrzymasz ogromną wiadomość e-maili w układzie dnia, że toż istnieć odprowadzanie baterii. Wyposażenie jest skonfigurowane do automatycznego szukania nowych wiadomości. Zamiast ustawiać je, aby powiadamiać o kolejnych wiadomościach co kilka sekund, przejdź do pomieszczeń poczty, kontaktów i programów, aby dostosować automatyczne sprawdzanie poczty.

Mimo, że Twój iPad nie jest zrzucany z informacją użytkownika, potrafisz ją uzyskać bezpłatnie. Apple udostępnia bezpłatny plik PDF na indywidualnej właściwości internetowej zawierający Podręcznik użytkownika dla iPada. Istnieje zarówno książką elektroniczną, jaką można czytać w książkach elektronicznych, jaka jest darmową aplikacją do pobrania w App Store.

Jeśli używasz iPada do walki przez większy okres, bateria nie będzie wytrzymywała naprawdę długo. Możesz jednak podawać się na przykład poprzez wyłączenie funkcji wibracyjnej stosowanej przez wiele strzelców lub gier wyścigowych.

Możesz łatwo zmienić domyślną wyszukiwarkę. Jeśli wolisz Safari, wybierz Safari z menu Ustawienia. Teraz możesz zdecydować się na indywidualne wyszukiwarki, takie jak Bing.

Jeśli stracisz iPad, chcesz wiedzieć, jak go odnaleźć? Po prostu przejdź do Miejsca, a wtedy wybierz iCloud. W regionie oznaczonym "Znajdź moje iPad" wpisz identyfikator Apple ID i upewnij się, że funkcja jest zawarta. Gdy Twój iPad zniknie, będziesz mógł to sprawdzić na iCloud.com.

IPad jest absolutnie zdecydowanie bardziej trudny w użytkowaniu. Naucz się z poradami zawartymi w ostatnim tekście i wykorzystaj je, żeby Twoje doświadczenie z IPad było bardziej wartościowe.