Przeskocz do treści

Jaki powinien być bezpieczny fotelik samochodowy?

Zakup fotelika samochodowego spędza wielu zwłaszcza młodym rodzicom sen z powiek. W końcu asortyment sklepów jest ogromny, a bardzo często pod uwagę brane są aukcje internetowe z używanymi modelami. Jakie foteliki samochodowe zapewnią maksimum bezpieczeństwa naszemu maleństwu? Czym kierować się podczas wyboru konkretnego dodatku?

Na początku swoich poszukiwań musisz upewnić się, że fotelik jest odpowiedni dla Waszego samochodu i dziecka. Najlepszym sposobem jest jego przymierzenie – na pewno nie warto jest kupować w ciemno bez przymiarki, by potem się nie rozczarować. Jeżeli chodzi o zakupu w sklepach ze sprzedażą wysyłkową to wybieraj tylko takie, które proponują możliwość bezpłatnego zwrotu towaru. Pamiętaj, że źle dopasowany fotelik nie daje żadnego bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy caretero volantefix

Najlepszym miejscem do zamontowania fotelika jest tył samochodu po lewej lub prawej stronie. Ponadto takowy montaż jest możliwy tylko wtedy, gdy z przodu nie ma poduszki powietrznej. Jednak najbardziej zalecany jest tył samochodu. Wielu rodziców decyduje się na montaż fotelika na środkowym siedzeniu, aby w ten sposób mieć łatwiejszy dostęp do dziecka. Pasy przyciągamy tak mocno by mieścił się pod nimi tylko jeden palec.

Zobacz najnowsze promocje na: https://techsat24.pl/foteliki-samochodowe-caretero-sklep

Foteliki samochodowe marki Caretero to jedna z propozycji rynku, którą koniecznie trzeba wziąć pod uwagę. Jej produkty posiadają potrzebne atesty, a dzięki temu możemy zagwarantować dziecku bezpieczeństwo, które z kolei nam da poczucie spokoju podczas trwającej podroży. Zdecydowanie nie warto jest oszczędzać na tego typu artykułach dla dzieci.