Przeskocz do treści

Krzesełka do karmienia – przegląd rynku (RANKING)

Dzieci rozwijają się bardzo szybko, tak że rodzice często są zaskoczeni, że tak nagle przychodzi czas na zakup krzesełka do karmienia. Tymczasem, maluch szybko się uczy i rozwija fizycznie, zaczyna siedzieć, najpierw w półleżącej postaci, potem już w pełnej formie, dochodzi się więc do wspólnego spożywania posiłków i karmienia.

Nie może jednak korzystać jednak z takiego krzesła, jak dorośli członkowie rodziny, stąd potrzeba, by zaopatrzyć się w odpowiednie dla malucha krzesełko, a moment ten nastaje w okolicach osiągnięcia przez niego sześciu miesięcy. W tym momencie staje się ono jednym z zasadniczych elementów wyposażenia domu, dedykowanych najmłodszemu mieszkańcowi.

Z tego względu, jak i biorąc pod uwagę fakt, że będzie to element regularnie wykorzystywany przez znaczący, najbliższy czas, trzeba przyłożyć dużą wagę do jego wyboru, zwracając uwagę na wieloaspektową funkcjonalność, wygodę użytkowania zapewnioną dla strony karmionej jak i karmiącej, oraz bezpieczeństwo (nikt przecież nie chciałby, żeby krzesełko mogło się wywrócić, kiedy dziecko będzie się ruszać, albo by było ono narażone na wypadnięcie).

Pomocą w wyborze może być ranking krzesełek. Ostatni nasz ranking , wyróżnia między innymi krzesełko Lionelo Linn.

Jest one wygodne, pozwala bowiem na swobodną regulację wysokości i ustawienia, a przy tym bardzo łatwo doprowadza się je do czystości, a jak bardzo jest to istotne, wie każdy rodzic, któremu było już dane karmienie malucha.

Wartym uwagi jest także krzesełko Lionelo Milan, o specyficznej konstrukcji, dzięki której jest ono jednocześnie huśtawką, daje więc atrakcyjniejszy zakres wykorzystania produktu, niż dzieje się to w przypadku standardowych krzesełek.

W naszym rankingu na wysokich pozycjach znalazło się jeszcze krzesełkoCaretero  Bistro oraz Caretero Primus.

Bistro to maksymalna dawka komfortu zagwarantowanego w ramach licznych funkcji, w tym w dużych możliwościach regulowania ułożenia oparcia i podnóżka, tak, że krzesełko można wręcz przekształcić w leżaczek, w którym dziecko będzie mogło odpocząć po posiłku. Nie poddaje się ono łatwo zabrudzeniom, dzięki wysoce uodpornionej na nie tapicerce.

Krzesełko Caretero Primus ma za to zastosowanie nie tylko przy karmieniu dziecka, ale pozwala mu także na zabawę. Ma wygodny stoliczek, dzięki któremu rodzic może oprzeć miseczkę z posiłkiem, a dziecko później może dostać kartkę i kredki, by wygodnie porysować, siedząc na krzesełku, a przy tym wykorzystując wspomniany, zapewniony tu stoliczek.

Dedykowane jest dzieciom od pół roku do lat czterech.

Aktualny ranking krzesełek do karmienia znajdziesz tutaj: https://techsat24.pl/_blog/rowerki-biegowe-dla-dzieci-ranking