Przeskocz do treści

Leżaczki dla dzieci – przegląd rynku (Ranking)

 

Leżaczki są produktem cieszącym zarówno dzieci, jak i ich rodzicom – dzieci, dając im przyjemne chwile i wygodę, a rodzicom ułatwienie w zapewnieniu dziecku bliskiej obecności, dając mu bezpieczną i komfortową możliwość obserwowania co dzieje się wokół niego.

Przeznaczone są dla dzieci już od maleńkości, kiedy tylko zaczyna ono silniej interesować się tym co wokół niego, nie przesypia już całych dni, można umieścić go w takim leżaczku, który jest dla niego przyjemny i ciekawy, szczególnie dzięki opcji bujania, które uwielbia każdy maluch.

Wiele maluchów staje się w leżaczku bardziej zrelaksowane, mniej marudne, co daje chwilę wytchnienia także rodzicom. Dziecko buja się i obserwuje, nie jest więc znudzone, rodzice mogą więc łatwiej zająć się w tym czasie innymi sprawami, choćby przygotowaniem posiłku.

W naszym rankingu  wyróżniono leżaczek Lionelo Robin, polecany już od samego początku życia dziecka, jest bowiem bardzo bezpieczny i odpowiednio wyprofilowany w taki sposób, że zapewnia całkowite bezpieczeństwo przed wypadnięciem, jak i dobre ułożenie ciała.

Dodatkowym zabezpieczeniem są miękkie, ale wytrzymałe pasy, po zapięciu których, można nawet zostawić dziecko na chwilę same w leżaczku i nie stanowi to dla niego zagrożenia. Z leżaczka Lionelo Robin można korzystać także dla ułatwienia uśpienia dziecka oraz do jego karmienia. Elektroniczne sterowanie umożliwia określenie intensywności i czasu bujania.

Niezawodność i bezpieczeństwo zapewnia także drugi lider rankingu, leżaczek Caretero Bugies, będąca jednocześnie huśtawką, przeznaczoną dla dzieci od samej maleńkości, aż do osiągnięcia przez nie wagi dwunastu kilogramów.

Dużą elastyczność wykorzystania produktu daje możliwość obracania siedziskiem w kącie 90 stopni oraz błyskawicznego składania formy huśtawki, dzięki czemu ma się lepsze możliwości przechowywania produktu.

Huśtawki można używać także na dworze bez obaw o pogryzienie przez owady, a to za sprawą moskitiery będącej w standardowym wyposażeniu produktu.

Stawiając leżaczek-huśtawkę Caretero Bugies na gładkiej powierzchni nie trzeba martwić się o przesunięcie produktu, nawet podczas bujania i poruszania się dziecka – stabilność zapewniają antypoślizgowe stopki. Wygodną i praktyczną opcją jest możliwość automatycznego zaprogramowania bujania, aby wyłączyło się ono po jednej z trzech opcji czasowych – 8, 15 lub 30 minutach.

Bujaniu towarzyszyć może przyjemna i kojąca zmysły dziecka melodia. Solidność całej konstrukcji jest gwarancją bezpieczeństwa dla dziecka, a dla rodzica zapewnieniem, że produkt posłuży przez długi czas.