Przeskocz do treści

Jak poszerzyć możliwości Twojego iPada

IPad oferuje wiele wielkich aplikacji i pracy, które powodują, że musi stanowić dla każdego, kto chce uzyskać specjalne urządzenie. Wymagasz natomiast dowiedzieć się, jak dobrze używać iPada, żeby w pełni wykorzystać doświadczenie użytkownika. Poniżej wybiera się kilka świetnych sprawdzonych wskazówek do pracy z ostatnim iPadem!Tablety

Miejsca można dostosować, aby ważna było zarejestrować więcej niż kilka wierszy z reklamie e-mail w skrzynce odbiorczej. Przejdź do miejsc - poczta - podgląd, aby ją zastąpić. Zmienia to miejsce, aby wyświetlić maksymalnie pięć wierszy. Sprawia to świetny zasięg, aby zobaczyć, kiedy z niego korzystasz.

Poznaj wszystkie rzeczy, które przełącznik boczny może wykonać na Twoim iPadzie. Istnieje wówczas miły rozwiązanie włączania i wybierania alarmów dźwiękowych bez wpływu na dźwięk odtwarzania. Możesz jeszcze zastosowań go, aby zablokować ekran, tak żeby nie był automatycznie obracany. Jeśli nie chcesz używać go do następnej funkcji, możesz to zamienić w menu Ustawienia ogólne.

Użyj dostępnego mieszkania na stacji dokującej. Chodzi o cztery rzeczy, co może powodować dwa pozostałe elementy. Wystarczy nacisnąć ikonę, aż zobaczysz, że się kołysze, a po wezwij do stacji dokującej. Uczyń to za wszystko, co często stosujesz, ponieważ łatwo dostępne ułatwia życie.

Jednym z dobrych cech iPada jest Photo Booth. Możesz zaczerpnąć tej funkcji, jeśli wykonujesz zdjęcia sobie lub nawet całej rodziny. Stuknięcie w ikonę "kręconego aparatu" umożliwia użycie kamery z tyłu i działanie zdjęć, dotykając przycisku migawki.

Rozmowy wideo są świetną cechą iPada. Czy wiesz, że potrafisz przenieść filmu w pretensji do lepszej lokalizacji? Najpierw rozpocznij rozmowę wideo na iPadzie. Następnie wystarczy dotknąć okna i wydłużyć go około ekranu palcem. Pomoże to zdobyć lepszy wizerunek na Twój temat.

Powinieneś być zaniepokojony uderzeniem w odnośniki na naszym iPadzie, jakie potrafią czerpać z legalnych witryn. Najdoskonalszym systemem na powstrzymanie tego dla Ciebie jest przechowywanie łącza przed kliknięciem. Da Ci aktualny adres URL, z jakiego pochodzi link.

Czy chcesz, aby iPad pomógł uniknąć korków? Możesz to osiągnąć za pomocą aplikacji Maps. W prawym dolnym rogu ekranu otrzymuje się ikona strony. Kliknij więc a następnie wybierz Ruch. Da to, że iPad pobiera informacje o zwrotu z Internetu. Obecnie na karcie wyświetlane są zielone (normalne), żółte (powolne) i czerwone (zachowaj się).

Jak widzisz, jest tam setki rzeczy, które zapewne zupełnie nie wiedziałeś, że twój iPad to potrafi. W obecnym materiale omówiliśmy kilka wspólnych, doświadczonych wskazówek, które ułatwiają manewrowanie iPada. Użyj niektórych lub wszystkich wskazówek omówionych w współczesnym tekście, aby uzyskać dobre wykorzystanie.