Przeskocz do treści

Przeczytaj te informacje przed zakupem iPada

IPady są doskonałymi urządzeniami i mogą zmienić Twoją firmę. By wpełni cieszyć się iPadem, musisz znać, jak się nim posługiwać i jakie ma funkcje. Czytaj dalej, aby zapoznać się ze wszystkim.

Czy Twój iPad informuje Cię o nowych sieciach bezprzewodowych przez cały czas? Możesz  wyłączyć tę funkcje. Otwórz sieci Wi-Fi w menu i wybierz ten element z listy, która pojawi się, jeżeli nie chcesz otrzymywać komunikatów sieciowych.

Palmptop

Weź Apple iTours, aby poznać nowe iPad. Zabawa jest pełne te drugie, ciekawe aplikacje, a czasami można użyć z nielicznej pomocy, aby dowiedzieć się, kiedy z nich przyjmować. Firma Apple przeprowadziła wizytę wideo online dla wszystkiej aplikacji, jaka stanowi fabrycznie zainstalowana w daniu, więc popatrz na nie.

Twój iPad będzie dzisiaj obsługiwać połączenie VPN. Najpierw potrzebujesz ją skonfigurować. Rozpocznij z wejścia do menu Ustawienia. W grupie Ogólne wprowadź sieć. Wybierz VPN i włącz ten suwak. Następnie można dodać konfigurację VPN przy wykorzystaniu danych konta i serwera.

Przed użyciem urządzenia weź z ochraniacza ekranu dla iPada. Chociaż ekrany na iPadach są dużo odpowiedniej formy, potrafią być złe stosunkowo łatwo, gdyby nie są chronione. Najmniejsze ziarno brud nacisnąć na ekranie palcem może wyrządzić duże zadrapanie.

Zauważysz, że już iPad ma prosty ćwicz na wyciszenie. Jak może wiesz, poprzednie wersje iPad nie były takiej opcji. Teraz można szybko wyciszyć dźwięk za usługą bardzo praktycznych kroków. Wszystko, co musisz dokonać, to przytrzymać kontrolę głośności, aby natychmiast wyciszyć iPada.

Gdyby jesteś dzieci oraz zadręczasz się tym, co mogą oglądać na Twoim iPadzie, zmień blokadę urządzenia. Przejdź do menu pomieszczeń i ograniczyć dowolną dojrzałą zawartość, jaką mogą przeglądać. To zajmuje wszystko, co jest dla dojrzałej publiczności.

Szybszym sposobem na wstęp do ścian internetowych jest skorzystanie klucza ".com". Podczas szukania w Safari możesz wygospodarować godzina na wprowadzeniu adresów stron internetowych, naciskając ale ten klawisz. Możesz jeszcze być inne opcje, przytrzymując ten klawisz. Gdy dotkniesz i przytrzymasz, będziesz stanowił menu, które da inne możliwości adresowi ".com".

Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapominaj o bezpłatnych opcjach. Wiele razy jest właściwie samo wydajny jak wersja płatna, jednak mogą zawierać informacje. Jest to fajny twórz na przetestowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie tworzy na niej żadnych reklam.

IPad to doskonałe postęp technologiczny, jakie można skorzystać w końcach handlowych także dla przyjemności. Właśnie dowiedziałeś się, jak najlepiej wykorzystać iPada. Użyj to, czego się dowiedziałeś, a iPad stanie się niezbędny.