ErpBox – zarządzanie sprzedażą internetową nigdy nie było tak łatwe

Głównym zadaniem platformy ErpBox jest zarządzanie sprzedażą internetową.

Zapewni ci ona nieprzeciętną szybkość aktualizacji danych, do których należą zamówienia, stany magazynowe czy też statusy przesyłek. Niezwykle szybka aktualizacja danych to jednak nie wszystkie zalety oprogramowania ErpBox.

Do innych zalet płynących z korzystania ErpBox należy m.in. obniżenie kosztów. Jest to korzyść widoczna pod postacią wielu aspektów. W tym np. poprzez skrócenie obsługi zamówienia. Dzięki temu możesz poświęcić czas na rozwój firmy. A nie na rzeczy, w których zastąpić Cię może ErpBox (biuro obsługi, magazyn, księgowość itd.). Dodatkowo warto jeszcze raz wspomnieć o szybkiej aktualizacji danych. Ma ona miejsce w tym nowoczesnym systemie co 5-10 minut. Dodatkowo jest całkowicie automatyczna, co pozwala na większą kontrolę.

ErpBox – z jakimi platformami możesz współpracować?

Zarządzanie sprzedażą internetową z pomocą oprogramowania ErpBox może być niezwykle proste. Przede wszystkim dlatego, że obsługujemy znane portale aukcyjne takie jak Allegro, Amazon i eBay. Dzięki zwiększeniu sprzedaży na obecnych kanałach oraz dzięki nowym możliwościom masz większe szanse na rozwinięcie swojej firmy.

Zarządzanie sprzedażą internetową – bezpieczeństwo i wygoda

ErpBox gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez szyfrowanie SSL. A także niezawodność i szybkość działania zapewnioną przez serwery zlokalizowane w jednej z największych polskich serwerowni. Ponadto wyróżnia się znakomitym dopasowaniem dedykowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Co więcej, system ten jest cały czas wzbogacany o nowe moduły. A ten ciągły rozwój będzie bezpośrednio przekładał się na większe możliwości dla firm. Z pomocą innowacyjnego systemu ErpBox zarządzanie sprzedażą internetową możliwe jest w jednym miejscu – więcej na ten temat. Robisz to szybko, wygodnie, a co najważniejsze – bezpiecznie. Jest to propozycja dla firm kierujących swoją ofertę zarówno na rynek polski i europejski.