Odzyskiwanie danych Przewodnik do naprawy systemu Windows XP

photo
Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku darmowe programy a praca fachowca.

Odzyskiwanie danych Narzędzia do odzyskiwania danych to programy, które odzyskują utracone dane z dowolnego fizycznego nośnika danych, takiego jak dysk twardy, urządzenie pamięci masowej USB, karta pamięci, a nawet dysk twardy komputera. Może również odzyskać utracone pliki z powodu błędów dysku twardego, ataków wirusów lub innych przyczyn. Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych musi obsługiwać wszystkie urządzenia pamięci masowej i systemów plików, a zatem musi być w stanie odzyskać utracone pliki ze wszystkich rodzajów urządzeń pamięci masowej. Oprogramowanie musi być przyjazny dla użytkownika i bardzo funkcjonalny, aby upewnić się, że może odzyskać pliki nawet w najbardziej niedostępnych środowiskach.

Odtwarzanie danych z nośnika określonych niniejszego setnie nie wytwarzaj pozostawiony.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych oparte na systemie Windows różni się od innych programów, ponieważ działa inaczej. Odzyskiwanie danych z dysku Poznań– w systemie Windows system plików przechowuje informacje i ustawienia dotyczące wszystkich urządzeń zainstalowanych na komputerze. Wszystkie te pliki obejmują ustawienia systemowe, sterowniki urządzeń, foldery współdzielone i tak dalej. System operacyjny prowadzi rejestr wszystkich tych plików i ustawień systemowych i przechowuje je w pliku systemowym. System Windows nie może odzyskać informacji z żadnego innego nośnika pamięci z wyjątkiem plików przechowywanych w rejestrze systemu Windows. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy sprzęt lub pamięć są fizycznie uszkodzone lub uszkodzone.

Przywracanie danych z pendrivzrób aktualne poprzednio wyrazisz do znawcę.

W przypadku, gdy narzędzie do odzyskiwania danych oparte na systemie Windows napotyka fizyczne uszkodzenie lub korupcję, a następnie pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uruchomić komputer w trybie bezpiecznym. uruchomienie w trybie bezpiecznym pozwala na wykonywanie niektórych poleceń bez dokonywania zmian w systemie plików. Jeśli uszkodzenie jest rozległe, może być konieczne ponowne sformatowanie dysku twardego. Ważne jest, aby ponownie uruchomić komputer po naprawie, aby zapewnić prawidłowe działanie narzędzia do odzyskiwania danych.

Odtwarzanie danych z spośród wadliwego dysku SSD takim marką możesz zqaufć.

Po wykonaniu powyższych czynności, może być konieczne, aby uruchomić komputer ponownie, aby uzyskać dostęp do menu startowego i szukać „Tryb bezpieczny”. Domyślnie, tryb bezpieczny jest wyłączony, ale zawsze można go włączyć, uderzając w klawisz F8 po uruchomieniu komputera. To zapewni Ci graficzny interfejs użytkownika, który umożliwia dostęp do trybu bezpiecznego z menu startowego. W trybie bezpiecznym, polecenia systemu operacyjnego są wykonywane bez konieczności wpływania na resztę programów komputerowych.

Po uruchomieniu trybu bezpiecznego można wykonać ręczne odzyskiwanie danych za pomocą narzędzia Oczyszczanie dysku. Jeśli napotkasz problem z dostępem do menu startowego, być może będziesz musiał uruchomić komputer w konsoli odzyskiwania, aby uzyskać dostęp do wiersza poleceń. Kreator Oczyszczanie dysku umożliwia wykonanie prostego odzyskiwania danych przez wyczyszczenie następujących folderów:

Jeśli nie było takiego folderu na dysku twardym, to werdykt jest na korzyść procesu defragmentacji. Poprzez uruchomienie operacji czyszczenia dysku w tym trybie, można zwiększyć ogólną wydajność komputera poprzez usunięcie sterty niepotrzebnych danych i plików, które sprawiają, że komputer jest powolny. Operacja r-undelete jest równie ważna dla tego ćwiczenia odzyskiwania danych. Możesz wybrać format „zapisywalny” lub „niezapisywalny” dla operacji r-undelete.

Odtwarzanie danych z krążka najpilniejsze darmowe szkice.

Jeśli nie możesz uruchomić operacji czyszczenia dysku w trybie bezpiecznym, zawsze możesz użyć wbudowanych narzędzi systemu operacyjnego Windows. Jeśli chcesz korzystać z wbudowanych narzędzi systemu operacyjnego Windows, musisz przejść do obszaru „Narzędzia systemowe”. Gdy tam, należy udać się do „Użyteczność i bezpieczeństwo” zakładki i można uzyskać dostęp do gwiezdnego odzyskiwania i undelete 360 narzędzi. Jeśli używasz gwiezdnego odzyskiwania i undelete 360 narzędzi, można odzyskać dane, które zostały utracone przez uszkodzenie pliku NTFS. Wskazane jest, aby korzystać z najlepszego oprogramowania do odzyskiwania danych, które dadzą Ci najlepszą szansę na odzyskanie ważnych danych.

Twój system operacyjny powinien być zawsze aktualizowany. Najnowszą wersją oprogramowania wymaganą do uruchomienia programu Stellar PC Inspector oraz do przeprowadzenia procesu odzyskiwania danych jest Microsoft Windows XP Service Pack 3. Jeśli używasz darmowej wersji tego narzędzia, możesz napotkać pewne problemy podczas odzyskiwania utraconych plików. Możesz nie być tego świadomy, ale pliki rejestru komputera mogą również zostać uszkodzone po częstych aktualizacjach systemu operacyjnego Windows.